Logo

Geneza nazwy..

"Tam dom Twój, gdzie serce Twoje" - John Green

 

Cytat zamieszczony powyżej to mądre i prawdziwe słowa.   U nas sprawdza się również powiedzenie "Tam dom mój, gdzie pies mój" i taka jest właśnie nasza historia.

 

Mikey, tak się wabi nasz pupil, 3-letni mops ze zdjęcia. To on jest naszym PUG (z ang. mops),  a miejscem w którym żyjemy to HOUSE (z ang. dom), tak powstała nazwa PUG HOUSE.

 

 

Oczywiście do tego dochodzi pomysł, ambicja, chęć podejmowania nowych wyzwań i robienia czegoś, co daje satysfakcję i sprawia radość.

Cudowne miasto Toruń, otaczający nas wspaniali ludzie i obecności Mikeya powoduje, że nasz dom jest dla nas najlepszym azylem - szczególnie w pochmurne dni.

Z  doświadczenia i  licznych rozmów z ludźmi spotkanymi na naszej drodze wiemy, że każdy potrzebuje swoich czterech ścian, w których może poczuć się swobodnie i bezpiecznie.

Wszystko to jednocześnie przełożyło się także na wystrój naszego biura, o którym napiszemy nie jeden artykuł. Była to niesamowita przygoda z kreatywnością, ambicją, uporem, jak i z chwilami słabości.

Pragniemy pomagać znaleźć odpowiednie miejsce do budowania własnego idealnego domu. Każde miejsce, w którym dobrze się czujemy ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, lecz przede wszystkim na to,  jak zaczyna się nasz dzień, co tym samym kreuje naszą codzienność, nasze życie.

Pozwólmy sobie być szczęśliwymi mieszkańcami tego niesamowitego miasta.

Do zobaczenia wkrótce!

Pug House Team!

Udostępnij:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.