Logo

Na początku był chaos..

Dosłownie! Chaos! 

 

Tak to wszystko wyglądało po dwóch dniach walki z "nieproszoną" ścianą. Daliśmy radę ogarnąć ten nieład i nadaliśmy nowy początek naszym poczynaniom remontowym.

 

Pierwszym poważnym przedsięwzięciem w zakresie remontu i przystosowania lokalu pod biuro było wyburzenie ściany. W ten sposób chcieliśmy maksymalnie otworzyć przestrzeń i uzyskać w konsekwencji jedną dużą, przytulną powierzchnię do pracy. To był doskonały ruch z naszej strony. Pomimo ciężkiej pracy, efekt finalny był zachwycający.

Jednakże samej czynności wyburzania nie możemy zaliczyć do naszych ulubionych. W tym przypadku musieliśmy zmierzyć się z instalacją elektryczną idąca w górnej części ściany, a największym problemem była wbudowana skrzynka multimedialna z  "nietykalnym" światłowodem. Dlaczego "nietykalnym" ?

Prowadząc rozmowy z  fachowcami dewelopera, każdy z nich odradzał wyburzania tej ściany ze względu na skrzynkę multimedialną i znajdujący się w niej światłowód. Nie przystaliśmy na sugestię pozostawienia części dolnej ściany, gdzie znajdował się światłowód. Zdecydowaliśmy się bezwzględnie zburzyć całą ścianę przenosząc skrzynkę na sąsiednią ścianę. W tym przypadku nie ucierpiała tylko ściana, lecz i podłoga, która musiała zostać skuta na rzecz kabli idących w podłodze. Była to operacja "wysokiego ryzyka", lecz zdecydowanie opłacalna.

Wyburzenie ściany, ogarnięcie okablowania, tynki, gładzie(tu najęliśmy jednak Pana do pomocy), malowanie, gruntowanie, kładzenie podłogi, olejowanie, wykańczanie wnętrza, szukanie licznych rozwiązań. Ograniczaliśmy koszty nie odpuszczając na jakości. Stworzyliśmy własne dodatki i oryginalne elementy naszego biura.

 

Klienci mogą nas teraz odwiedzać, dyskutować i dzielić się oczekiwaniami. My mamy fantastyczne biuro i idealną atmosferę do realizacji zadań których z przyjemnością podejmujemy się!

Wszystko Wam opiszemy drodzy Państwo :)

                                Jest tego naprawdę sporo!

 

Do zobaczenia wkrótce!

Pug House Team!

Udostępnij:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.