Logo

na sprzedaż KAMIENICA 1200m2 Starówka Toruń

Cena sprzedaży: 5 999 000 zł netto

ok. 4999 PLN / m2

Typ: kamienica

Powierzchnia: 1200 m2

Powierzchnia działki: 496 m2

Stan budynku: dobry

Materiał: cegła

Dach: papa

Opis oferty

PUG HOUSE Biuro nieruchomości Toruń prezentuje Państwu kamienicę wraz z działką (wydano warunki zabudowy) w samym sercu Torunia. Ofertę kierujemy dla inwestorów.

* Obiekt zlokalizowany jest  na działce o wielkości 208m2
* Do kamienicy przynależy również druga działka o powierzchni 288 m2 (z warunkami zabudowy)
* Budynek posiada piwnicę oraz 5 kondygnacji nadziemnych
* Dach w dobrym stanie, pokryty papą
* Obiekt posiada kilka wejść
* Obiekt posiada lokale komercyjne/użytkowe, jak i mieszkalne. Możliwość dowolnej adaptacji

* Dla działki o powierzchni 288 mkw wydano warunki zabudowy dopuszczające posadowienie budynku o 5 kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej. Maksymalna wysokość 17m. Warunki zabudowy uwzględniają zabudowę mieszkaniową i część usługową na parterze

* Piękne i unikalne wnętrza

 

Wskazana cena ofertowa jest kwotą NETTO.

 

"Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC). Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"

Biuro Nieruchomości PUG HOUSE świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi i doradztwo w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Oferujemy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, dyskrecję oraz towarzyszymy Państwu w procesie transakcyjnym kupna/sprzedaży czy najmu/wynajmu.

Nasz specjalista BEZPŁATNIE pomoże w dopasowaniu i uzyskaniu najkorzystniejszej formy finansowania zakupu nieruchomości, oszczędzając tym samym Państwa czas.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Do zobaczenia wkrótce PUG HOUSE Team!

 

 

 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.