Logo

Lokal handlowo-usługowy 137m2 Bydgoszcz

Czynsz najmu 1 m-c: 5500 PLN + VAT

+ koszty eksploatacyjne

Status: WYNAJĘTE

Powierzchnia: 137 m2

Pomieszczenia 2

Łazienki: 1

Klimatyzacja: NIE

Alarm: TAK

Parking: TAK

Piętro: Parter z witrynami

Kaucja: TAK

Opis oferty

Do wynajęcia w Centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic:

  • Odświeżony lokal użytkowy
  • Powierzchnia: 137 m2,
  • Koszt 5500 zł/m-c +VAT
  • + Koszty Eksploatacji (tj. prąd, ogrzewanie w okresie grzewczym w zależności od zużycia) z zapleczem socjalnym i prywatnym-darmowym parkingiem dla klientów w ścisłym centrum Bydgoszczy
  • możliwość wynajęcia -od ręki

Do lokalu przylega magazyn (41m2) do wynajęcia razem z lokalem (opcjonalnie) – cena za magazyn do negocjacji.

Kaucja zwrotna:  w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu

 

  

 

"Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC).Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"

Biuro Nieruchomości PUG HOUSE świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi i doradztwo w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Oferujemy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, dyskrecję oraz towarzyszymy Państwu w procesie transakcyjnym kupna/sprzedaży czy najmu/wynajmu.
Usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  jest usługą płatną, wynagrodzenie dla biura nieruchomości: w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Nasz specjalista BEZPŁATNIE pomoże w dopasowaniu i uzyskaniu najkorzystniejszej formy finansowania zakupu nieruchomości, oszczędzając tym samym Państwa czas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Do zobaczenia wkrótce PUG HOUSE Team!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.