Logo

Lokal komercyjny 47m2 z WITRYNĄ

Czynsz najmu 1 m-c: netto 2900zł

+ opłaty

Status: WYNAJĘTE

Powierzchnia: 47 m2

Pomieszczenia: 2

Łazienki: 1

Klimatyzacja: TAK

Naziemne miejsce parkingowe: TAK- w cenie

Podziemne miejsce parkingowe: dopłata netto 250zł/m-c

Piętro Parter z witrynami

Opis oferty

Lokal o powierzchni 46,91 mkw , do którego przynależy miejsce parkingowe naziemne przed samym lokalem (oznakowane) oraz jest możliwość wynajęcia jednego miejsca parkingowego w hali podziemnej (np. dla kierownika punktu) za 250 zł netto.

Jest to prestiżowa lokalizacja, bardzo widoczna i o dużym natężeniu ruchu.

Na elewacji -nad lokalem- możliwość umieszczenia np. dużego podświetlanego bannera.

Obowiązkowa Kaucja ( zwrotna ) w wysokości 3500zł.

 

 

"Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC).Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"

 

Biuro Nieruchomości PUG HOUSE świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi i doradztwo w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Oferujemy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, dyskrecję oraz towarzyszymy Państwu w procesie transakcyjnym kupna/sprzedaży czy najmu/wynajmu. Usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  jest usługą płatną, warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie.

Nasz specjalista BEZPŁATNIE pomoże w dopasowaniu i uzyskaniu najkorzystniejszej formy finansowania zakupu nieruchomości, oszczędzając tym samym Państwa czas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Do zobaczenia wkrótce PUG HOUSE Team!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.