Logo

Lokal biurowy 103m2 piętro I KOŚCIUSZKI

Czynsz najmu 1 m-c: 3600 netto +opłaty

KAUCJA: 4500 brutto

Status: WYNAJĘTE

Powierzchnia: 103 m2

Pomieszczenia 3

Łazienki: 1

Piętro: 1

Parking publiczny TAK

Parking podziemny dodatkowo: TAK- 170zł/1m-c netto

Opis oferty

Lokal na I piętrze nowoczesnego budynku.

Wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych, możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca parkingowego w garażu podziemnym pod budynkiem za 170 zł netto

Biurowiec posiada windę oraz wideodomofon.

Lokal wyremontowany z wysokiej jakości materiałów i w wysokim standardzie.

Skrzynka teleinformatyczna zamontowana wraz z ruterem itd.

Powierzcchnia użytkowa 103,38 mkw

Opłaty dodatkowe :

- czynsz do wspólnoty:  633 zł w którym opłacone są : centralne ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy, serwis wind.

-  Opłaty eksploatacyjne: energia, internet Najemca opłaca według podpisanych przez siebie umów z dostawcami

 

Obowiązkowa Kaucja ( zwrotna ) w wysokości 4500 brutto.

 Istnieje mliwość umieszczenia logotypu na elewacji budynku.

 

 

 

 

 

 

 

"Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC).Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"

 

Biuro Nieruchomości PUG HOUSE świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi i doradztwo w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Oferujemy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, dyskrecję oraz towarzyszymy Państwu w procesie transakcyjnym kupna/sprzedaży czy najmu/wynajmu. Usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  jest usługą płatną, warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie.

Nasz specjalista BEZPŁATNIE pomoże w dopasowaniu i uzyskaniu najkorzystniejszej formy finansowania zakupu nieruchomości, oszczędzając tym samym Państwa czas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Do zobaczenia wkrótce PUG HOUSE Team!

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.