Logo

Zalety umowy na wyłączność

Naszą nadrzędną dewizą jest determinacja i skuteczność w zakresie powierzonego nam zadania. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Oferujemy umowy na wyłączność dla nieruchomości z rynku wtórnego. Dlaczego akurat umowa wyłączności?

Istnieje szereg kluczowych argumentów, które Państwu przedstawiamy i wyjaśniamy poniżej.


  • Wspólny cel, interes i maksymalna motywacja

Powierzone nam zadanie jest dla nas priorytetem. Pracujemy na wyłączność, więc w konsekwencji całkowicie oddajemy się powierzonemu nam zleceniu. Naszym wspólnym celem jest sprzedaż/wynajem, tudzież znalezienie pożądanej nieruchomości.  Zaletą umowy na wyłączność jest przede wszystkim maksymalna motywacja PUG HOUSE. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności i zaufania jakim Państwo obdarzacie nasze Biuro. Nigdy nie poprzestajemy na wyłącznie powszechnym umieszczeniu ogłoszenia w naszej ofercie, ale skupiamy się na jego skutecznym promowaniu i zaciekawieniu potencjalnych naszych odbiorców. Mamy skuteczny plan działania.

 

  • Rzetelność informacji

Mając umowę na wyłączność dokładamy wszelkich starań, aby oferta była przygotowana w sposób merytorycznie poprawny. Zapewne nie raz spotkaliście się Państwo w sieci z różnymi ofertami tej samej nieruchomości - z różniącymi się cenami ofertowymi i parametrami. Umowa na wyłączność niweluje takie zjawisko. W ten sposób mamy pewność, że informacje zawarte w ofercie są właściwe i zgodne z rzeczywistością.

 

  • Spójność i intensywność kampanii reklamowej

Umowa na wyłączność zobowiązuje nas do nieustannej pracy nad naszym wspólnym celem. W ramach współpracy inwestujemy swój maksymalny czas,  inwestujemy środki, aby osiągnąć w jak najszybszym możliwym czasie zamierzony efekt. Kampania reklamowa to złożony proces, który wymaga stopniowej i systematycznej pracy.

 

  • Bezpośredni i stały kontakt

Kolejną zaletą umowy na wyłączność jest jedno źródło kontaktu. Zawsze pozostajemy do dyspozycji w przypadku pytań i udzielenia informacji. Jako jedyny podmiot odpowiedzialny za nieruchomość (powierzone zadanie) jesteśmy doskonale poinformowani o bieżących postępach. W ten sposób nie jesteście Państwo zdezorientowani w kwestii prowadzonych działań i kierunku, w którym zmierza cały proces. Zamiast ogromnej liczby telefonów/maili od rzeszy ludzi/pośredników, pozostajecie Państwo w kontakcie tylko i wyłącznie z biurem PUG HOUSE.

 

  • Wygoda i komfort współpracy

Umowa na wyłączność to Państwa komfort i zarazem nasza wygoda pracy. Współpracując z nami na zasadach wyłączności, dotrzemy do wszystkich możliwych kanałów sprzedaży, a w przypadku poszukiwań nieruchomości, zrobimy pełen research rynku nieruchomości. W ten sposób macie Państwo gwarancję, że powierzone zadanie jest realizowane w sposób rzetelny i profesjonalny.

 

  • Jeden podmiot godny zaufania

PUG HOUSE to jedyny podmiot, któremu właściciel powierza klucze do nieruchomości, czy przekazuje ważne dokumenty. W tych okolicznościach umowa na wyłączność gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala uniknąć pewnych potencjalnych przykrych zdarzeń. Bez Państwa partycypacji możemy odbyć pewne podstawowe działania np. prezentacja nieruchomości. Dbamy o Państwa komfort i czas.

 

  • Indywidualne warunki współpracy

Warunki współpracy i wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie proporcjonalnie do rozmiaru przedsięwzięcia. Chcemy zawsze znaleźć kompromis i najlepsze rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.

 

Jesteśmy przekonani, że umowa na wyłączność to najlepsze rozwiązanie, które prowadzi nas do WSPÓLNEGO SUKCESU.

 

Do zobaczenia wkrótce!

Pug House Team


Udostępnij:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.